افزونه جلالی را نصب کنید. Tuesday, 21 May , 2024
5

کوچکترین شخصیت ها در انیمه از نگاه سایت فیگار

  • کد خبر : 12461
  • 25 آگوست 2023 - 20:58
کوچکترین شخصیت ها در انیمه از نگاه سایت فیگار

آیا به نظر شما قدرت شخصیت‌ها در انیمه به ابعاد آن‌ها محدود می‌شود؟ با ما همراه باشید تا با کوچکترین شخصیت ها در انیمه آشنا شوید. آنیا فورگر از (Spy x Family) یکی از کوچکترین شخصیت‌های انیمه است، اما در بهترین انیمه های سریالی تاریخ سینمای ژاپن مانند (Inuyasha) حتی شخصیت‌های کوچکتری هم وجود دارند. […]

آیا به نظر شما قدرت شخصیت‌ها در انیمه به ابعاد آن‌ها محدود می‌شود؟ با ما همراه باشید تا با کوچکترین شخصیت ها در انیمه آشنا شوید.

آنیا فورگر از (Spy x Family) یکی از کوچکترین شخصیت‌های انیمه است، اما در بهترین انیمه های سریالی تاریخ سینمای ژاپن مانند (Inuyasha) حتی شخصیت‌های کوچکتری هم وجود دارند.

هنرمندان مانگا باید هنگام ساختن شخصیت‌های خود، جزئیات دقیقی را در نظر بگیرند. آن‌ها کارکترها را از نظر شخصیتی و اخلاقی و حتی جزئیاتی مانند قد و وزن دقیق شخصیت، درک می‌کنند. مسئله قد به نظر می‌رسد یکی از جزئیات بی‌اهمیت است، اما تفاوت‌هایی که در قد‌ها وجود دارد می‌تواند به شخصیت‌ها کمک کند تا از یکدیگر متمایز شوند.

کوچکترین شخصیت ها در انیمه

معرفی کوچکترین شخصیت ها در انیمه

شما می‌توانید فهرست کوچکترین شخصیت ها در انیمه را در یک نگاه در لیست زیر مشاهده کنید:

مفالات مکمل:

کوچکترین کارکتر ها در انیمه

برای مثال، خالق وان پیس، اودا، برای استفاده از شخصیت‌هایی بزرگتر از زندگی معروف است و به همین دلیل سبک هنری او به راحتی قابل تشخیص می‌باشد. بسیاری از شخصیت‌های انیمه به خاطر قد خود شناخته می‌شوند، به ویژه زمانی که کوچکترین اعضای تیم هستند. این شخصیت‌ها ممکن است از لحاظ فیزیکی نسبت به دیگران کوچکتر باشند، اما شخصیت‌های بزرگی دارند که آن‌ها را به یاد ماندنی می‌کند.

Naruto Uzumaki (Naruto)

کوچکترین شخصیت ها در انیمه
کوتاه ترین شخصیت ها در انیمه

ناروتو رویاها و شخصیتی بزرگ دارد، اما او کوچکترین عضو تیم 7 است. با قدی کمتر از 4 فوت و 9 اینچ، منطقی است که بیشتر نینجاهای بزرگسال ناروتو را به عنوان یک تهدید نبینند. در طول آزمون زنگ قبل از تشکیل تیم 7، کاکاشی حتی می‌توانست پشت ناروتو بنشیند و همچنان بلندتر از او باشد.

ناروتو مانند اکثر بچه‌ها از نظر قد و قدرت رشد می‌کند. در شیپودن، او تقریباً هم قد معلم سابقش کاکاشی است. ممکن است برای کاکاشی تلخ باشد که دانش‌آموزش به این اندازه بزرگ شده است، اما برای ناروتو آرامش بخش بود که دیگر یکی از کوچکترین شینوبی‌ها در جهان نبود.

Astro Boy (Astro Boy)

کوچکترین شخصیت ها در انیمه
ریز جثه ترین شخصیت ها در انیمه

آسترو بوی یکی از قدیمی‌ترین انیمه‌هایی است که تا به حال ساخته شده است، اما در این سریال یکی از کوچکترین شخصیت‌های انیمه نیز وجود دارد. آسترو بوی با ظاهر و شخصیت یک کودک به نام توبیو تنما، که در کودکی درگذشته است، ساخته شده است. او قرار است با بی‌گناهی و طبیعت مهربانی که دارد، یک بچه باشد، که این موضوع توجیه می‌کند که چرا قد و قامت او به این اندازه کوچک است.

با وجود اینکه آسترو بوی به این اندازه کوچک است، اما قدرت بسیار زیادی دارد. او قادر است با استفاده از اسلحه‌های مختلفی که در بدنش ساخته شده است، پرواز کند و در جریان مبارزه با جرم و جنایت قرار بگیرد. در یکی از داستان‌ها که بعداً ساخته شد، او ارتقاء داده شده و قد و قامت او را به طور قابل توجهی افزایش داده‌اند، اما طرفداران همیشه آسترو بوی را به عنوان یک پسرک رباتی کوچک و جذاب به یاد می‌آورند.

Toshiro Hitsugaya (Bleach)

کوچکترین شخصیت ها در انیمه
کوتاه ترین کارکتر ها در انیمه

توشیرو هیتسوگایا یکی از قوی‌ترین روح‌های نجات‌دهنده‌ در انیمه بلیچ است. او سرهنگ تیم 10 می‌باشد و به خاطر هوش و مهارت‌هایش به او احترام ویژه‌ای گذاشته می‌شود. متأسفانه، هیتسوگایا بسیار کوچک است، که این امر اغلب باعث می‌شود که او را با یک کودک اشتباه بگیریم.

حتی خواهران ایچیگو از او بلندتر هستند زیرا قد او 4 فوت و 4 اینچ می‌باشد. هیتسوگایا در کنار دیگران که 5 فوت یا بلندتر هستند، به شکلی کمدیک و کوچک ظاهر می‌شود. هیتسوگایا همچنین یکی از جوان‌ترین سرهنگان است. دشمنان و همکاران او، او را جوان و تازه‌کار می‌نامند، که این موضوع هیتسوگایا را بسیار عصبانی می‌کند.

Genkai (Yu Yu Hakusho)

کوچکترین شخصیت ها در انیمه

Hiei در اکثر مواقع به خاطر قد کوتاه خود در یو یو هاکوشو مورد تمسخر قرار می‌گیرد، اما او کوچکترین شخصیت در این سریال نیست. این افتخار متعلق به گنکای است که به سختی بیش از ۴ فوت قد دارد. شخصیت‌ها در انیمه‌ها معمولاً با پیر شدن کوچکتر می‌شوند، اما این قضیه برای گنکای صدق نمی‌کند.

حتی در دوران جوانی خود، گنکای بسیار کوچک بوده است، که این امر باعث کنجکاوی طرفداران درباره نحوه رابطه او با توگورو جوان که بیش از ۹ فوت قد دارد، می‌شود. با وجود اینکه گنکای قد کوتاهی دارد، اما او یکی از بهترین جنگجوها در این سریال است. او می‌تواند با افرادی که پنج برابر او قد دارند بدون اینکه عرقی بریزد، مبارزه کند، که این امر نشانگر قدرت قابل توجهی که او دارد می‌باشد.

Minoru Mineta (My Hero Academia)

کوچکترین شخصیت ها در انیمه

مینورو مینتا بخاطر رفتار پرخاشگرانه‌اش، به ویژه زمانی که از طرف همکلاسی‌های دختر خود تحت فشار قرار می‌گیرد، به عنوان بدترین شخصیت در مای هیرو آکادمیا شناخته می‌شود. همه چیز از شخصیت تا ظاهر و حتی صدای او، ناخوشایندی او را نشان می‌دهد، اما قد کوچک او است که واقعاً او را برجسته می‌کند.

مینتا ۳ فوت و ۶ اینچ قد دارد و به سختی بلندتر از یک دانش‌آموز کلاس اول می‌باشد. بیشتر شخصیت‌های انیمه به سختی به این اندازه کوچک هستند، اما قد کوچک مینتا او را حتی جذاب‌تر هم می‌کند. شخصیت او از زمان پیشرفت سریال بهبود یافته است، اما احتمالاً قد مینتا تغییر چندانی نخواهد کرد.

Anya Forger (Spy X Family)

کوچکترین شخصیت ها در انیمه

اولین چیزی که لوید فورجر درباره آنیا متوجه می‌شود، قد کوتاه اوست. او با ۳ فوت و ۲ اینچ قد، برای سن خود بسیار کوچک است. خوشبختانه برای آنیا، لوید برای انجام ماموریت خود در خانواده Spy X به یک کودک قد بلند نیاز نداشت.

آنیا مثالی کامل از یک شخصیت کوچک و جذاب در انیمه است. او خیلی باهوش نیست و این مسئله او را به دردسر می‌اندازد، اما مردم اشتباهات او را به خاطر جذابیت و دوست‌داشتنی بودنش می‌بخشند.

با این حال، آنیا چیزی فراتر از یک کودک جذاب کوچک است. او به اندازه کافی شجاع است که به پدرخوانده‌اش در ماموریت‌هایش کمک کند و از بیان نظرهایش نیز نمی‌ترسد، و این مسئله چیزی است که طرفداران آن را با‌ارزش می‌دانند. به این اندازه کوچک بودن یک بخش عالی از شخصیت اوست، اما مهمترین قسمت او نیست.

Toddler-Sized Umaru-Chan (Himouto!)

کوچکترین شخصیت ها در انیمه

Umaru-chan در (!Himouto) یک دختر معمولی مدرسه‌ای است، اما وقتی که به خانه برمی‌گردد و به حالت داخلی خود تغییر شکل می‌دهد همه چیز تغییر می‌کند. Umaru-chan، در خانه یک دختر کوچک می‌باشد که تنبل، ناهنجار و کودکسال است. او در حالت داخلی به اندازه یک همستر است، حتی خودش به این مسئله به عنوان حالت همستری‌اش اشاره می‌کند.

اشکال مختلف Umaru-chan تغییرات شخصیتی او را به طور کامل نمایان می‌کنند. در مدرسه، او یک دانش آموز کامل است که هیچ اشتباهی نمی‌کند، اما وقتی در خانه است، او یک اوتاکو ناتوان است که از وظایف خود دوری می‌کند و به جای آن تمام وقت خود را صرف انجام کار‌های سرگرم‌کننده می‌کند. بیشتر طرفداران می‌توانند با حالت داخلی او همدلی کنند.

Rimuru Tempest (That Time I Got Reincarnated as A Slime)

کوچکترین شخصیت ها در انیمه

قبل از اینکه ریمورو تمپست در (Reincarnated as a Slime) تبدیل به اسلایم شود، او یک انسان عادی با قد متوسط بود. وقتی که او درگذشت و به صورت یک هیولای اسلایمی متولد شد، خود را اندازه یک توپ بزرگ یافت. ریمورو از نظر قد ممکن است کوچک باشد، اما بسیار قدرتمند است.

ریمورو حتی قادر است به شکل انسان تبدیل شود، اما حتی در شکل انسانی نیز قد او کوچک است. علیرغم اینکه شکل انسانی وی بسیار مفید است، ریمورو ترجیح می‌دهد در شکل یک اسلایم باقی بماند. او قادر است اشیاء را درون بدن خود حمل کند، اما مهمتر از همه، همراهان زن زیبایش تمایل دارند که او را در حالی که به شکل یک اسلایم است حمل کنند.

Sylph (Black Clover)

کوچکترین شخصیت ها در انیمه

یونو در انیمه شبدر سیاه یک نابغه و جادوگر است. او با وجود تربیتی فروتنانه، می‌تواند وارد قویترین اتحادیه جادوگران شود و او در طول سریال همچنین قدرت خود را افزایش می‌دهد. او قدرت روح باد سیلف را کسب می‌کند که یک پری کوچک است.

سیلف تنها چند اینچ قد دارد، اما جادوی او بسیار قدرتمند است. او قادر است باد را کنترل کند و خود را به باد تبدیل کند. او یک پری کوچک پرانرژی است. با وجود اینکه انقدر کوچک است، حضور او را نمی‌توان نادیده گرفت.

Myoga (Inuyasha)

کوچکترین شخصیت ها در انیمه

Myoga در انیمه (Inuyasha) یکی از قابل تشخیص‌ترین شخصیت‌های انیمه‌ و همچنین کوچکترین آن‌ها است. او یک شیطان کوچک است که اندازه‌اش کوچک‌تر از یک حشره می‌باشد. او نمی‌تواند مبارزه کند، اما قادر است به دور از دید کسی حرکت کند و اطلاعاتی را برای کاگومه و دوستانش جمع آوری کند.

Myoga خطرناک نیست، اما عادت دارد که آزار‌دهنده باشد. هر وقت که روی شخصیت‌ها فرود می‌آید، مطمئن می‌شود که مقداری از خون آن‌ها را می‌مکد که معمولاً باعث می‌شود او له شود. او در سریال نسل جدید (Yashahime) نیز خدمات خود را به فرزندان شخصیت‌ها ارائه می‌دهد و به همان اندازه برای آن‌ها خونخوار است.

بیشتر بخوانید:

از همراهی شما تا انتهای نوشتار کوچکترین شخصیت ها در انیمه سپاس‌گزار هستیم. حتما ما را با نظرات خود در رابطه با این نوشتار، آگاه کنید. شما می‌توانید به عنوان نویسنده مهمان در سایت فیگار عضو شوید و علاوه بر اشتراک نظرات خود در رابطه با مقاله‌ها، نقد فیلم ، نقد سریال ، اخبار سینما و مطالب خودتان را نیز انتشار دهید. برای مطالعه فراخوان مرتبط با آن بر روی لینک نویسنده مهمان کلیک نمایید. در ضمن شما همراهان عزیز می‌توانید به اینستاگرام فیگار جهتِ شناختِ مهمترین فیلم های ژانرهای مختلف و خلاصه نقد و بررسی‌های فیلم‌های روز دنیا مراجعه کنید.منبع

لینک کوتاه : http://sarkhat24.com/?p=12461

برچسب ها

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : 0
قوانین ارسال دیدگاه
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.